تبلیغات
شوق دیدار...
شوق دیدار...
نذر لبخند تو می خندیم،نذر لبخند تو می میریم،نذر لبخند تو میگرییم،فقط برای تو... 
قالب وبلاگ

گمان نمی کنم که نقش و اهمیت انتخابات و مجلس شورای اسلامی برکسی پوشیده باشد. بحمدالله هرچه از عمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ما می گذرد، مردم مسلمان و متعهد کشورمان به اهمیت حضور و نقش تعیین کننده خود در تمامی صحنه های انقلاب آشناتر می شوند، و راز دوام و بقا و استحکام قیام الهی خود را بهتر کشف می نمایند.
هم اکنون ، با توجه به آگاهی و شعور بالای سیاسی مردم خداجوی ایران ، شاید ضرورتی به یادآوری اهمیت شرکت در انتخابات نباشد؛ ولی برای احتیاط در ادای تکلیف شرعی – سیاسی خود نکاتی را متذکر می شوم :
-   از آغاز انقلاب تاکنون ، یکی از اهداف شوم و پلیدی که همواره مورد توجه استکبار جهانی و نوکران خارجی و داخلی آنان بوده است . دور کردن مردم ازصحنه های انقلاب و گسستن پیوندهای پولادین آنان با آرمانهای اجتماعی – سیاسی اسلام بوده است ؛ که در راه تحقق آن به انواع حیله ها و ترفندهای گوناگون متوسل شده اند؛ که بحمدالله سرشان به سنگ خورده است و ملت پیروز و سرافراز ایران بانمایش قدرت عظیم خود در حوادث گوناگون انقلاب این حقیقت و واقعیت را به اثبات رسانیده و نشان داده اند که از دریای خروشان وحدت و انسجام آنان چیزی کم نشده نخواهد شد و جهانخواران ان شاءالله تا ابد حسرت گسستن اتحاد مقدس مردم ما را به گورخواهند برد.
...

امام خمینی(ره)


[ سه شنبه 15 فروردین 1391 ] [ 04:47 ب.ظ ] [ انجمن اسلامی دبیرستان علامه امینی ] [ بگو یازهرا(س) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نظر سنجی
به نظر شما مشکل بزرگ جوانان و نوجوانان امروز چیست؟


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب