تبلیغات
شوق دیدار...
شوق دیدار...
نذر لبخند تو می خندیم،نذر لبخند تو می میریم،نذر لبخند تو میگرییم،فقط برای تو... 
قالب وبلاگ

جوانان سرمایه های عظیم پرودگارند در یک جامعه .خداوند که مالک الملک حقیقی عالم است ، ذخایری از انسان ها دارد. جوانان متقی گنجینه های الهی هستند که خداوند به عبودیت آنها می بالد. خداوند جوانان با ایمان را سریع تر و آسان تر از میان بُرهای عالم پرواز می دهد و با ملکوت عالم آشنایشان می کند.اگر انسان ها قدر جوانی خودرا بدانند در میانسالی و کهنسالی وضعشان فرق می کند. خداوند منان بر انسان ها منت گزارده است و راه و رسم اوج گیری در ملکوت را به ایشان آموخته است . انبیاء و اولیا الهی یکه تازان در این صحنه پروازند.هر چقدر انسان ها از این مربیان بیشتر درس بگیرند و دقیق تر به درس های آموخته عمل کنند ، بیشتر اوج می گیرند و پرواز می کنند. انسان می تواند پرواز کند و به قله رفیع آزادگی و رهایی دست یابد. انسان می تواند مایه مباهات و افتخار عالمیان باشد و قبله و مقتدای ایشان.

چه حیف است که انسانها قدر خود را نمی دانند ...

و چه حیف است که انسان ها قدر جوانی را نمی دانند... 

و چه حیف است که انسان ها قدر گوهر نهادینه شده در وجودشان را نمی دانند ...

چه حیف است که انسان ها پرواز را نمی آموزند..

چه حیف است که انسان ها اوج نمی گیرند و بالا نمی روند ...

بیایید پرواز کنیم و از قید و بندهای دنیایی که ما را به خود مشغول کرده است رها شویم. بیایید به مقتدای پروازکنندگان اقتدا کنیم و درس پرواز را از او بیاموزیم ... بیایید چگونه پرواز کردن را یاد بگیریم و به یکدیگر بیاموزیم.

بدانید که مقتدای پروازکنندگان ، امام زمان هر دوره است، اوست که به انسان ها راه پرواز آسان و مطمئن را می آموزد. اوست که راه های میان بر عالم را می شناسد.

اوست که به شیوه ی پرواز آشناست و خود پرواز کننده و اوج گیرنده در این آسمان است. اوست که دست مشتاقان پرواز را می گیرد و آنها را می رهاند!

امام زمان هر دوره درس پرواز می دهد. علی (ع) به  شیعیانش درس پرواز آموخت ، فرزندان او هم چنین کردند. مهدی زهرا (عج) هم چنین می کند.

عبودیت پروردگار درس پرواز است. انسان با بندگی خدا آسمانی می شود، سبک بال و رها می شود...


[ شنبه 16 اردیبهشت 1391 ] [ 06:32 ب.ظ ] [ انجمن اسلامی دبیرستان علامه امینی ] [ یا رب ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نظر سنجی
به نظر شما مشکل بزرگ جوانان و نوجوانان امروز چیست؟


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب